Client js error log (7.x-1.1) - en to fa translation catalogue (11 entries)

en: Development
fa: توسعه

en: Message
fa: پیغام

en: No log messages available.
fa: هیچ گزارشی در دسترس نیست.

en: URL
fa: نشانی

en: User
fa: کاربر

en: Line
fa: خط

en: Referrer
fa: ارجاع دهنده

en: Column
fa: ستون

en: IP address
fa: آدرس IP

en: Clear log messages
fa: پاک نمودن گزارش‌ها

en: Create date
fa: تاریخ ایجاد
