Client js error log (7.x-1.2) - en to ro translation catalogue (9 entries)

en: Development
ro: Dezvoltare

en: Message
ro: Mesaj

en: No log messages available.
ro: Nu este disponibil niciun mesaj log.

en: User
ro: Utilizator

en: Line
ro: Linie

en: Referrer
ro: Referinţă

en: Column
ro: Coloană

en: IP address
ro: Adresă IP

en: Clear log messages
ro: Golire mesaje log
