Client js error log (7.x-1.2) - en to te translation catalogue (5 entries)

en: Development
te: రూపకల్పన

en: Message
te: సందేశం

en: URL
te: యూఆరెల్

en: User
te: వాడుకరి

en: IP address
te: ఐపీ చిరునామా
