Web Service Clients (7.x-3.0-beta10) - en to hy translation catalogue (10 entries)

en: Type
hy: Տեսակ

en: Block title
hy: Բլոկի վերնագիր

en: Settings
hy: Ընտրանքներ

en: Name
hy: Անուն

en: Create
hy: Ստեղծել

en: Domain
hy: Դոմեյն

en: Configuration
hy: Կոնֆիգուրացիա

en: Log in
hy: Մուտք գործել

en: Cache
hy: Քեշ

en: Entity type
hy: Կազմակերպության տեսակը
