Web Service Clients (7.x-3.0-beta10) - en to ur translation catalogue (6 entries)

en: Type
ur: قِسم

en: Block title
ur: بلاک کا عنوان

en: Settings
ur: ترتیبات

en: None.
ur: کوئی نہیں۔

en: - Please choose -
ur: - انتخاب کریں -

en: Entity type
ur: Entity کی قسم
