Web Service Clients (7.x-3.0-beta2) - en to ro translation catalogue (14 entries)

en: Type
ro: Tip

en: Block title
ro: Titlul blocului

en: Resources
ro: Resurse

en: Settings
ro: Setări

en: Name
ro: Nume

en: Node ID
ro: ID Nod

en: 1 hour
ro: 1 oră

en: View arguments
ro: Argumente view

en: Domain
ro: Domeniu

en: Configuration
ro: Configurație

en: Storage
ro: Depozitare

en: - Please choose -
ro: - Alegeţi -

en: - None selected -
ro: - Nici o selecţie -

en: Add @type
ro: Adaugă @type
