Web Service Clients (7.x-3.0) - en to az translation catalogue (14 entries)

en: Type
az: Növ

en: Block title
az: Blok başlığı

en: Settings
az: Quraşdırmalar

en: Name
az: Ad

en: Node ID
az: Nod İD-si

en: Create
az: Yaradıldı

en: View arguments
az: Görünüş arqumenti

en: Domain
az: Domen

en: Configuration
az: Konfiqurasiya

en: Log in
az: Loqin

en: Cache
az: Keş

en: - None selected -
az: - Heç biri seçilmədi -

en: Add @type
az: @type əlavə edin

en: Entity type
az: Varlıq növü
