Web Service Clients (7.x-3.1) - en to lt translation catalogue (22 entries)

en: Type
lt: Tipas

en: Block title
lt: Bloko pavadinimas

en: Settings
lt: Nustatymai

en: Name
lt: Pavadinimas

en: Node ID
lt: Mazgo ID

en: 1 hour
lt: @count valanda

en: Create
lt: Kurti

en: View arguments
lt: Peržiūros argumentai

en: Domain
lt: Domenas

en: Method
lt: Būdas

en: Configuration
lt: Konfigūravimas

en: Log in
lt: Prisijungti

en: Cache
lt: Podėlis

en: None.
lt: Joks.

en: Storage
lt: Saugykla

en: test
lt: testas

en: Execute
lt: Vykdyti

en: - Please choose -
lt: - Prašome pasirinkti -

en: - None selected -
lt: - Nepasirinkta -

en: Data
lt: Duomenys

en: Add @type
lt: Pridėti @type

en: Entity type
lt: Entity tipas
