Web Service Clients (7.x-3.1) - en to ne translation catalogue (8 entries)

en: Type
ne: प्रकार

en: Block title
ne: ब्लकको शीर्षक

en: Settings
ne: व्यवस्था

en: Name
ne: नाम

en: Create
ne: सिर्जना

en: Configuration
ne: कन्फिगरेसन

en: Log in
ne: लग-ईन गर्नुहोस

en: - Please choose -
ne: - कृपया छान्नुस -
