Clientside Validation (7.x-1.11) - en to ru translation catalogue (6 entries)

en: Yes
ru: Да

en: No
ru: Нет

en: Example
ru: Пример

en: Other
ru: Другое

en: !name field is required.
ru: Поле "!name" обязательно для заполнения.

en: The entered date needs to be between the years @start and @end.
ru: Введенная дата должна входить в период от @start до @end.
