Clientside Validation (7.x-1.40) - en to az translation catalogue (29 entries)

en: Title
az: Başlıq

en: Body
az: Tərkib

en: Save configuration
az: Quraşdırmanı saxla

en: delete
az: sil

en: Status
az: Vəziyyət

en: Actions
az: Tədbirlər

en: Cancel
az: Ləğv et

en: Disabled
az: Söndürülüb

en: Enabled
az: Qoşulub

en: Yes
az: Bəli

en: No
az: Xeyir

en: Content types
az: Məzmun tipi

en: Password
az: Parol

en: Required
az: Tələb olunur

en: edit
az: redaktə et

en: Preview comment
az: Şərhi önizləyin

en: Content type
az: Kontent tipi

en: Your name
az: Adınız

en: Published
az: Nəşr edilmişdir

en: Promoted to front page
az: Əsas səhifəyə yüksəldi

en: Sticky at top of lists
az: Siyahıların başına yapışdır

en: Plain text
az: Adi mətn

en: Optional
az: Ehtiyacsız

en: Titles only
az: Yalnız başlıqlar

en: Full text
az: Tam mətn

en: Create new revision
az: Yeni versiya yaradın

en: Empty
az: Boş

en: Numeric
az: Rəqəmsal

en: Titles plus teaser
az: Başlıqlar plus tizer
