Clientside Validation (7.x-1.44) - en to ne translation catalogue (27 entries)

en: Title
ne: शीर्षक

en: Body
ne: मुख्य भाग

en: Save configuration
ne: कन्फिगरेसन बचत गर्नुहोस्

en: enable
ne: सक्षम पार्नुहोस्

en: delete
ne: हटाउनुस

en: Status
ne: अवस्था

en: Actions
ne: कार्यहरू

en: Cancel
ne: रद्द गर्नुहोस्

en: Disabled
ne: निष्क्रिय बनाइएको

en: Enabled
ne: सक्षम बनाइएको

en: Yes
ne: हो

en: No
ne: हुँदैन

en: Content types
ne: विषयवस्तुको प्रकार

en: Password
ne: पासवर्ड

en: Required
ne: आवश्यक

en: edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: General settings
ne: सामान्य सेटिंग्स

en: URL
ne: यूआरएल

en: Preview comment
ne: टिप्पणीहरूको पूर्वावलोकन

en: Email
ne: ईमेल

en: Your name
ne: तपाईंको नाम

en: Published
ne: प्रकाशित

en: Send
ne: पठाउनुहोस्

en: Optional
ne: ऐच्छिक

en: Titles only
ne: शीर्षक मात्र

en: disable
ne: असक्ष् गर्नुहोस्

en: Please wait...
ne: कृपया प्रतीक्षा गर्नुहोस्
