Clientside Validation (7.x-2.0-alpha2) - en to pl translation catalogue (68 entries)

en: Title
pl: Tytuł

en: Body
pl: Treść

en: Save configuration
pl: Zapisz konfigurację

en: enable
pl: włącz

en: delete
pl: usuń

en: In moderation queue
pl: W kolejce moderatora

en: Actions
pl: Akcje

en: Cancel
pl: Anuluj

en: Disabled
pl: Wyłączone

en: Enabled
pl: Włączone

en: Yes
pl: Tak

en: No
pl: Nie

en: Content types
pl: Rodzaje zawartości

en: Download
pl: Pobierz

en: File
pl: Plik

en: Date
pl: Data

en: default
pl: domyślny

en: Number
pl: Liczba

en: Password
pl: Hasło

en: Link
pl: Odnośnik

en: Required
pl: Wymagane

en: edit
pl: edytuj

en: General settings
pl: Ustawienia ogólne

en: Time
pl: Czas

en: Preview comment
pl: Podgląd komentarza

en: Paths
pl: Ścieżki

en: Content type
pl: Rodzaj zawartości

en: Default settings
pl: Domyślne ustawienia

en: Date format
pl: Format daty

en: Your name
pl: Nazwisko lub pseudonim

en: Published
pl: Opublikowane

en: Promoted to front page
pl: Promowany na stronie głównej

en: Sticky at top of lists
pl: Przyklejony na górze listy

en: Maximum
pl: Maksimum

en: Plain text
pl: Czysty tekst

en: Phone
pl: Telefon

en: Send
pl: Wyślij

en: Maximum length
pl: Maksymalna długość

en: Optional
pl: Opcjonalne

en: Integer
pl: Liczba całkowita

en: Blacklist
pl: Czarna lista

en: Regular expression
pl: Wyrażenie regularne

en: create
pl: utwórz

en: Hierarchical Select
pl: Selektor hierarchiczny

en: Titles only
pl: Tylko tytuły

en: Full text
pl: Pełna treść

en: Features
pl: Funkcjonalności

en: Create new revision
pl: Dodaj nową wersję

en: Empty
pl: Pusty

en: disable
pl: wyłącz

en: Webforms
pl: Formularze

en: Minimum length
pl: Minimalna długość

en: Decimal
pl: Liczba dziesiętna

en: !title field is required.
pl: Pole !title jest wymagane.

en: Plugin settings
pl: Ustawienia wtyczki

en: Validation
pl: Walidacja

en: Custom function
pl: Funkcja użytkownika

en: Numeric
pl: Numeryczny

en: Digit
pl: Cyfra

en: Min
pl: Minimum

en: Equal
pl: Równe

en: Titles plus teaser
pl: Tytuły oraz skróty

en: Unique
pl: Unikalne

en: CAPTCHA validation error: unknown CAPTCHA session ID. Contact the site administrator if this problem persists.
pl: Problem ze sprawdzeniem CAPTCHA: nieznany identyfikator sesji. Skontaktuj się z administratorem jeśli problem będzie się powtarzał.

en: Inline Form Errors
pl: Wbudowane Błędy Formularzy (Inline Form Errors)

en: Validate options
pl: Opcje walidacji

en: Must be empty
pl: Musi być puste

en: !title field has to have maximum !max values.
pl: Pole !title musi mieć wartość !max lub mniej.
