Clientside Validation (7.x-2.0-beta2) - en to ar translation catalogue (16 entries)

en: File
ar: ملف

en: Date
ar: التاريخ

en: Number
ar: رقم

en: Link
ar: رابط

en: Required
ar: ضروري

en: Time
ar: الوقت

en: URL
ar: العنوان URL

en: Email
ar: البريد الإلكتروني

en: Date format
ar: تنسيق التاريخ

en: Maximum
ar: أقصى قيمة

en: Plain text
ar: نص عادي

en: Maximum length
ar: أقصى طول

en: Integer
ar: عدد صحيح

en: Empty
ar: فارغ

en: Decimal
ar: عدد عشري

en: Minimum
ar: أقل قيمة
