Clientside Validation (7.x-2.0-beta2) - en to az translation catalogue (15 entries)

en: File
az: Fayl

en: Date
az: Tarix

en: Number
az: Rəqəm

en: Required
az: Tələb olunur

en: Time
az: Vaxt

en: Date format
az: Vaxt formatı

en: Maximum
az: Maksimum

en: Plain text
az: Adi mətn

en: Maximum length
az: Maksimum uzunluq

en: Integer
az: Tam

en: Regular expression
az: Müntəzəm ifadə

en: Empty
az: Boş

en: Decimal
az: Onluq

en: Numeric
az: Rəqəmsal

en: Min
az: Minimum
