Clientside Validation (7.x-2.0-beta1) - en to lt translation catalogue (57 entries)

en: Title
lt: Pavadinimas

en: Body
lt: Turinys

en: Save configuration
lt: Išsaugoti konfigūraciją

en: enable
lt: įjungti

en: delete
lt: šalinti

en: Status
lt: Būsena

en: Actions
lt: Veiksmai

en: Cancel
lt: Atšaukti

en: Disabled
lt: Išjungta

en: Enabled
lt: Įjungta

en: Yes
lt: Taip

en: No
lt: Ne

en: Content types
lt: Turinio tipai

en: Download
lt: Atsisiųsti

en: File
lt: Failas

en: Date
lt: Data

en: default
lt: įprasta

en: Number
lt: Skaičius

en: Password
lt: Slaptažodis

en: Link
lt: Nuoroda

en: Required
lt: Privalomas

en: edit
lt: redaguoti

en: General settings
lt: Pagrindinės nuostatos

en: Time
lt: Laikas

en: Preview comment
lt: Peržiūrėti komentarą

en: Paths
lt: Keliai

en: Content type
lt: Turinio tipas

en: Email
lt: El. paštas

en: Default settings
lt: Numatytosios nuostatos

en: Date format
lt: Datos formatas

en: Your name
lt: Jūsų vardas

en: Published
lt: Paskelbtas

en: Promoted to front page
lt: Iškeltas į pagrindinį puslapį

en: Sticky at top of lists
lt: Prikabintas puslapio viršuje

en: Maximum
lt: Maksimumas

en: Plain text
lt: Paprastas tekstas

en: Phone
lt: Telefonas

en: Send
lt: Siųsti

en: Maximum length
lt: Maksimalus ilgis

en: Optional
lt: Pasirinktinis

en: Integer
lt: Sveikas skaičius

en: Regular expression
lt: Reguliari išraiška

en: Titles only
lt: Tik pavadinimai

en: Full text
lt: Pilnas tekstas

en: Features
lt: Savybės

en: Create new revision
lt: Sukurti naują versiją

en: Empty
lt: Tuščia

en: Display of XML feed items
lt: XML elemntų rodymas tiekime

en: disable
lt: išjungti

en: Webforms
lt: Webformos

en: Decimal
lt: Dešimtainis

en: Minimum
lt: Minimumas

en: Validation
lt: Patvirtinimas

en: Numeric
lt: Skaitmeninis

en: Titles plus teaser
lt: Pavadinimas ir įžanga

en: Unique
lt: Unikalus

en: CAPTCHA validation error: unknown CAPTCHA session ID. Contact the site administrator if this problem persists.
lt: CAPTCHA patvirtinimo klaida: neatpažįstamas CAPTCHA sesijos ID. Jeigu problema pasikartoja susisiekite su puslapio administratoriumi.
