Clientside Validation (7.x-2.0-beta2) - en to ne translation catalogue (11 entries)

en: File
ne: फ़ाइल

en: Date
ne: मिति

en: Link
ne: लिङ्क

en: Required
ne: आवश्यक

en: Time
ne: समय

en: Email
ne: ईमेल

en: Date format
ne: मिति ढाँचा

en: Maximum
ne: अधिकतम

en: Maximum length
ne: अधिक्तम लम्बाइ

en: Integer
ne: पूर्ण संख्या

en: Minimum
ne: न्युनतम
