Clinic Appointment Management System (7.x-1.0-alpha3) - en to lt translation catalogue (51 entries)

en: Home
lt: Pradžia

en: Title
lt: Pavadinimas

en: weight
lt: svoris

en: Status
lt: Būsena

en: Content
lt: Turinys

en: Comments
lt: Komentarai

en: Yes
lt: Taip

en: No
lt: Ne

en: Date
lt: Data

en: Help
lt: Pagalba

en: Core
lt: Branduolys

en: Notes
lt: Pastabos

en: Header
lt: Antraštė

en: Footer
lt: Poraštė

en: Height
lt: Aukštis

en: Phone
lt: Telefonas

en: Address
lt: Adresas

en: Text color
lt: Teksto spalva

en: Add new comment
lt: Komentuoti

en: Provider
lt: Tiekėjas

en: City
lt: Miestas

en: Features
lt: Savybės

en: Link color
lt: Nuorodos spalva

en: Postal Code
lt: Pašto kodas

en: Featured
lt: Svarbus

en: Skip to main content
lt: Pereiti į pagrindinį turinį

en: Reports
lt: Ataskaitos

en: Report
lt: Ataskaita

en: Main menu
lt: Pagrindinis meniu

en: Blue Lagoon (default)
lt: Mėlynoji lagūna (numatyta)

en: Header top
lt: Galvos viršus

en: Header bottom
lt: Galvos apačia

en: Scheduler
lt: Publikavimo grafikas

en: Page top
lt: Puslapio viršus

en: Page bottom
lt: Puslapio apačia

en: Sidebar first
lt: Pirma pusė

en: Secondary menu
lt: Antrinis meniu

en: The <em>Main</em> menu is used on many sites to show the major sections of the site, often in a top navigation bar.
lt: <em>Pagrindinis</em>meniu daugelyje svetainių naudojamas parodyti pagrindines svetainės skiltis, dažniausiai jis būna viršuje.

en: Footer first column
lt: Poraštės pirmas stulpelis

en: Footer second column
lt: Poraštės antras stulpelis

en: Footer third column
lt: Poraštės trečias stulpelis

en: Footer fourth column
lt: Poraštės ketvirtas stulpelis

en: Highlighted
lt: Paryškintas

en: Sidebar second
lt: Antra pusė

en: Triptych first
lt: Pirmas triptikas

en: Triptych middle
lt: Vidurinis triptikas

en: Triptych last
lt: Paskutinis triptikas

en: Main background
lt: Pagrindinis fonas

en: Sidebar borders
lt: Pusių rėmeliai

en: Footer background
lt: Poraštės fonas

en: Title and slogan
lt: Pavadinimas ir šūkis
