Clinic Appointment Management System (7.x-1.0-alpha3) - en to ur translation catalogue (9 entries)

en: Home
ur: مرکز

en: Title
ur: عنوان

en: weight
ur: وزن

en: Status
ur: حالت

en: Content
ur: متن

en: Comments
ur: تبصرے

en: Yes
ur: ہاں

en: No
ur: نہیں

en: Provider
ur: سہولت کار
