Clinic Appointment Management System (7.x-1.0-alpha4) - en to gu translation catalogue (18 entries)

en: Home
gu: મુખ પૃષ્ઠ

en: Title
gu: શિર્ષક

en: weight
gu: ક્રમ

en: Status
gu: સ્થિતિ

en: Content
gu: વિષયાર્થ

en: Comments
gu: ટિપ્પણીઓ

en: Yes
gu: હા

en: No
gu: નહિ

en: Date
gu: તારીખ

en: Help
gu: મદદ

en: Height
gu: ઊંચાઈ

en: Text color
gu: લખાણ રંગ

en: Add new comment
gu: નવી ટિપ્પણી ઉમેરો

en: Provider
gu: પ્રદાતા

en: City
gu: શહેર

en: Reports
gu: અહેવાલો

en: Report
gu: અહેવાલ

en: Ice
gu: બરફ
