Clinic Appointment Management System (7.x-1.0-beta1) - en to he translation catalogue (58 entries)

en: Home
he: דף הבית

en: Title
he: כותרת

en: weight
he: גובה

en: Status
he: מצב

en: Content
he: תוכן

en: Comments
he: תגובות

en: Yes
he: כן

en: No
he: לא

en: Date
he: תאריך

en: Help
he: עזרה

en: Core
he: ליבה

en: Notes
he: הערות

en: content type
he: סוג תוכן

en: Header
he: כותרת עליונה

en: Footer
he: כותרת תחתונה

en: Height
he: גובה

en: Phone
he: טלפון

en: Fax
he: פקס

en: Address
he: כתובת

en: Text color
he: צבע הטקסט

en: Add new comment
he: הוספת תגובה חדשה

en: Provider
he: ספק

en: City
he: עיר

en: Date/Time
he: תאריך/שעה

en: Features
he: פיצ'רים

en: Units
he: יחידות

en: Link color
he: צבע קישור

en: Postal Code
he: מיקוד

en: Featured
he: מובלט

en: Skip to main content
he: דילוג לתוכן העיקרי

en: Reports
he: דוחות

en: Main menu
he: תפריט ראשי

en: Blue Lagoon (default)
he: לגונה כחולה (ברירת מחדל)

en: Header top
he: ראש הכותרת העליונה

en: Header bottom
he: תחתית הכותרת

en: Scheduler
he: מתזמן

en: Slate
he: צפחה

en: Page top
he: ראש הדף

en: Page bottom
he: תחתית הדף

en: Sidebar first
he: עמודת צד ראשונה

en: Secondary menu
he: תפריט משני

en: Footer first column
he: טור ראשון של כותרת תחתונה

en: Footer second column
he: טור שני של כותרת תחתונה

en: Footer third column
he: טור שלישי של כותרת תחתונה

en: Footer fourth column
he: טור רביעי של כותרת תחתונה

en: Highlighted
he: מובלט

en: Sidebar second
he: עמודת צד שניה

en: Triptych first
he: טריפטיכון ראשון

en: Triptych middle
he: טריפטיכון אמצעי

en: Triptych last
he: טריפטיכון אחרון

en: Main background
he: רקע ראשי

en: Sidebar background
he: רקע איזור צידי

en: Sidebar borders
he: גבולות איזור צידי

en: Footer background
he: רקע כותרת תחתונה

en: Plum
he: שזיף

en: Title and slogan
he: כותרת וסלוגן

en: Firehouse
he: תחנת כיבוי אש

en: Ice
he: קרח
