Clinic Appointment Management System (7.x-1.2) - en to az translation catalogue (22 entries)

en: Home
az: Baş səhifə

en: Title
az: Başlıq

en: Status
az: Vəziyyət

en: Content
az: Məzmun

en: Comments
az: Şərhlər

en: Yes
az: Bəli

en: No
az: Xeyir

en: Date
az: Tarix

en: Help
az: Dəstək

en: Core
az: Nüvə

en: content type
az: kontent tipi

en: Header
az: Başlıq

en: Footer
az: Aşağı hissə

en: Height
az: Hündürlüyü

en: Add new comment
az: Yeni şərh əlavə et

en: Provider
az: Provayder

en: Skip to main content
az: Əsas kontentə keçin

en: Reports
az: Hesabatlar

en: Slate
az: Şifer

en: Page top
az: Səhifənin yuxarısı

en: Page bottom
az: Səhifənin aşağısı

en: Secondary menu
az: İkinci dərəcəli menyu
