Cloud (7.x-1.1) - en to he translation catalogue (77 entries)

en: Body
he: תוכן

en: Images
he: תמונות

en: Next
he: הבא

en: value
he: ערך

en: Status
he: מצב

en: Delete
he: מחיקה

en: Submit
he: שלח

en: Operations
he: פעולות אפשריות

en: Totals
he: סך הכל

en: Username
he: שם משתמש

en: Group
he: קבוצה

en: Type
he: סוג

en: yes
he: סוגים

en: Subject
he: נושא

en: Actions
he: פעולות

en: Cancel
he: ביטול

en: Description
he: תיאור

en: Disabled
he: מושבת

en: Enabled
he: מופעל

en: Action
he: פעולה

en: Edit
he: עריכה

en: Date
he: תאריך

en: Size
he: גודל

en: default
he: ברירת מחדל

en: Variable
he: משתנה

en: Image
he: תמונה

en: Name
he: שם

en: Back
he: אחורה

en: Save
he: שמירה

en: Update
he: עדכון

en: Large
he: גדול

en: Add
he: הוספה

en: Event
he: אירוע

en: Updated
he: עודכן

en: Text
he: טקסט

en: Total
he: סך הכל

en: You are not authorized to access this page.
he: אין לך הרשאות גישה לדף הזה.

en: User
he: משתמש

en: Email
he: דוא"ל

en: status
he: מצב

en: User ID
he: מזהה משתמש

en: no
he: לא

en: Created
he: נוצר

en: Create
he: יצירה

en: All
he: הכל

en: Module
he: מודול

en: Hostname
he: שם שרת

en: Filter
he: סינון

en: Location
he: מיקום

en: Count
he: כמות

en: N/A
he: -ללא-

en: Medium
he: בינוני

en: Start Date
he: תאריך התחלה

en: Details
he: פרטים

en: End Date
he: תאריך סיום

en: State
he: מצב

en: Code
he: קוד

en: Owner
he: בעלים

en: Allow
he: אפשר

en: IP Address
he: כתובת IP

en: Duration
he: משך

en: Threshold
he: סף

en: 1 Day
he: יום 1

en: Add Server
he: הוספת שרת

en: Condition
he: מצב

en: Port
he: פורט

en: Info
he: מידע

en: warning
he: אזהרות

en: critical
he: קריטי

en: Permissions
he: הרשאות

en: Resume
he: הפעלה

en: Apply
he: החל

en: Copy
he: העתק

en: Server
he: שרת

en: Bundle
he: חבילה

en: click here
he: לחץ כאן

en: Unlock
he: בטל נעילה
