Cloudinary Integration (7.x-1.1) - en to gu translation catalogue (15 entries)

en: Faces
gu: ચહેરા

en: None
gu: એકે નહિ

en: Center
gu: કેન્દ્ર

en: Preview
gu: પૂર્વદર્શન

en: Configure
gu: ગોઠવણી

en: Width
gu: પહોળાઈ

en: Height
gu: ઊંચાઈ

en: Scale
gu: માપ

en: Ignore
gu: અવગણો

en: Limit
gu: મર્યાદા

en: Blue
gu: વાદળી

en: About
gu: વિશે

en: Effect
gu: અસર

en: Sample original image
gu: મૂળ ચિત્ર નમૂનો

en: Sample modified image
gu: સંપાદિત ચિત્ર નમૂનો
