Cloudwords for Multilingual Drupal (7.x-1.1) - en to hy translation catalogue (38 entries)

en: Title
hy: Վերնագիր

en: Status
hy: Կարգավիճակ

en: Approve
hy: Հաստատել

en: Submit
hy: Կիրառել

en: Operations
hy: Գործողություններ

en: Value
hy: Արժեք

en: Group
hy: Խումբ

en: Type
hy: Տեսակ

en: Closed
hy: Փակված

en: Cancel
hy: Չեղարկել

en: Description
hy: Նկարագրություն

en: Language
hy: Լեզու

en: more
hy: ավելի

en: Yes
hy: Այո

en: No
hy: Ոչ

en: Download
hy: Բեռնել

en: Date
hy: Ամսաթիվ

en: Name
hy: Անուն

en: edit
hy: խմբագրել

en: Import
hy: Ներմուծել

en: Update
hy: Թարմացնել

en: Upload
hy: Ներբեռնել

en: User
hy: Օգտագործող

en: Content type
hy: Բովանդակության տեսակ

en: Active
hy: Ակտիվ

en: Block
hy: Բլոկ

en: Out of date
hy: Հնացած

en: Published
hy: Հրապարակված

en: File name
hy: Ֆայլի անունը

en: Vocabulary
hy: Բառարան

en: Sort by
hy: Դասակարգել ըստ

en: ‹ previous
hy: ‹ նախորդը

en: next ›
hy: հաջորդը ›

en: Languages
hy: Լեզուներ

en: Not published
hy: Չհրապարակված

en: Not translated
hy: Չթարգմանված

en: « first
hy: « առաջինը

en: outdated
hy: ժամկետնանց
