Cloudwords for Multilingual Drupal (7.x-2.52) - en to he translation catalogue (66 entries)

en: Title
he: כותרת

en: Status
he: מצב

en: Approve
he: אשר

en: Submit
he: שלח

en: Operations
he: פעולות אפשריות

en: Value
he: ערך

en: Group
he: קבוצה

en: Type
he: סוג

en: Closed
he: סגור

en: Cancel
he: ביטול

en: Description
he: תיאור

en: Language
he: שפה

en: more
he: עוד

en: Disabled
he: מושבת

en: Enabled
he: מופעל

en: Yes
he: כן

en: No
he: לא

en: Download
he: הורדה

en: Date
he: תאריך

en: Reset
he: איתחול

en: Name
he: שם

en: edit
he: עריכה

en: Import
he: יבוא

en: Summary
he: תקציר

en: Update
he: עדכון

en: Notes
he: הערות

en: n/a
he: -ללא-

en: Upload
he: העלאה

en: content type
he: סוג תוכן

en: User
he: משתמש

en: Content type
he: סוג תוכן

en: status
he: מצב

en: Active
he: פעיל

en: Block
he: בלוק

en: Out of date
he: לא מעודכן

en: Published
he: מפורסם

en: File name
he: שם קובץ

en: Vocabulary
he: מילון

en: Desc
he: יורד

en: Inactive
he: לא פעיל

en: node
he: פריט תוכן

en: Sort by
he: מיון לפי

en: Department
he: מחלקה

en: ‹ previous
he: ‹ לעמוד הקודם

en: next ›
he: לעמוד הבא ›

en: Languages
he: שפות

en: Replace
he: החלפה

en: Failed
he: נכשל

en: Not published
he: לא מפורסם

en: Apply
he: החל

en: Not translated
he: לא מתורגם

en: Translation status
he: מצב תירגום

en: « first
he: « לעמוד הראשון

en: last »
he: לעמוד האחרון »

en: Offset
he: היסט

en: and
he: וגם

en: No content available.
he: אין תוכן זמין.

en: outdated
he: לא מעודכן

en: <strong>@language_name</strong> (source)
he: <strong>@language_name</strong> (מקור)

en: add translation
he: הוספת תרגום

en: Translations of %title
he: תרגומים של %title

en: Source language
he: שפת מקור

en: Items per page
he: פריטים לעמוד

en: - All -
he: - הכל -

en: Asc
he: סדר עולה

en: Master
he: מאסטר
