Cloudwords for Multilingual Drupal (7.x-2.52) - en to sv translation catalogue (68 entries)

en: Title
sv: Titel

en: Approve
sv: Godkänn

en: Submit
sv: Skicka

en: Operations
sv: Funktioner

en: Value
sv: Värde

en: Group
sv: Grupp

en: Type
sv: Typ

en: Closed
sv: Stängd

en: Cancel
sv: Avbryt

en: Description
sv: Beskrivning

en: Language
sv: Språk

en: more
sv: mer

en: Disabled
sv: Ej aktiverad

en: Enabled
sv: Aktiverad

en: Yes
sv: Ja

en: No
sv: Nej

en: Download
sv: Ladda ned

en: Date
sv: Datum

en: Reset
sv: Återställ

en: Name
sv: Namn

en: edit
sv: redigera

en: Import
sv: Importera

en: Summary
sv: Sammanfattning

en: Update
sv: Uppdatera

en: Notes
sv: Anteckningar

en: n/a
sv: inte tillgänglig

en: Upload
sv: Ladda upp

en: content type
sv: innehållstyp

en: User
sv: Användare

en: Content type
sv: Innehållstyp

en: Active
sv: Aktiv

en: Out of date
sv: Föråldrad

en: Published
sv: Publicerad

en: File name
sv: Filnamn

en: Vocabulary
sv: Vokabulär

en: Desc
sv: Fallande

en: Inactive
sv: Inaktiv

en: node
sv: nod

en: here
sv: här

en: Sort by
sv: Sortera efter

en: ‹ previous
sv: ‹ föregående

en: next ›
sv: nästa ›

en: Languages
sv: Språk

en: Replace
sv: Ersätt

en: Production
sv: Produktion

en: Failed
sv: Misslyckades

en: Not published
sv: Inte publicerad

en: Environment
sv: Miljö

en: Apply
sv: Applicera

en: Not translated
sv: Ej översatt

en: Translation status
sv: Status för översättning

en: « first
sv: « första

en: last »
sv: sista »

en: Cancelled
sv: Avbokad

en: Offset
sv: Kompensera

en: and
sv: och

en: No content available.
sv: Inget innehåll tillgängligt.

en: outdated
sv: föråldrad

en: <strong>@language_name</strong> (source)
sv: <strong>@language_name</strong> (källa)

en: add translation
sv: lägg till översättning

en: Translations of %title
sv: Översättningar för %title

en: Source language
sv: Källspråk

en: Items per page
sv: Inlägg per sida

en: - All -
sv: - Alla -

en: The owner of the profile.
sv: Ägaren av profilen.

en: Asc
sv: Stigande

en: Master
sv: Huvud

en: The content type (for example, "blog entry", "forum post", "story", etc).
sv: Innehållstypen (till exempel "blogginlägg", "foruminlägg", "artikel", etc.).
