Community Media Agenda (7.x-1.0-alpha1) - en to it translation catalogue (12 entries)

en: Title
it: Titolo

en: Type
it: Tipo

en: Edit
it: Modifica

en: Weight
it: Peso

en: Add
it: Aggiungi

en: View
it: Visualizza

en: Role
it: Ruolo

en: Clear
it: Cancella

en: Finished
it: Completato

en: Start time
it: Punto di inizio

en: Long text
it: Testo long

en: End time
it: Punto di fine
