Community Media Agenda (7.x-1.0-alpha3) - en to ar translation catalogue (21 entries)

en: Title
ar: العنوان

en: Type
ar: النوع

en: Edit
ar: تحرير

en: Weight
ar: الوزن

en: edit
ar: تحرير

en: Import
ar: استيراد

en: Save
ar: حفظ

en: View
ar: عرض

en: Media
ar: ميديا

en: Start
ar: البداية

en: End
ar: النهاية

en: Role
ar: الدور

en: minutes
ar: دقائق

en: Clear
ar: مسح

en: Workflow
ar: سيرة العمل

en: Video
ar: فيديو

en: Live
ar: مباشر

en: Finished
ar: اكتمل

en: Current state
ar: الحالة الراهنة

en: Long text
ar: نص طويل

en: Choose a file
ar: اختر ملفا
