Community Media Agenda (7.x-1.0-alpha3) - en to id translation catalogue (20 entries)

en: Title
id: Judul

en: Type
id: Jenis

en: Edit
id: Sunting

en: Weight
id: Bobot

en: Import
id: Impor

en: Save
id: Simpan

en: View
id: Lihat

en: days
id: hari

en: Start
id: Mulai

en: End
id: Teakhir

en: Role
id: Peran

en: Clear
id: Bersihkan

en: Workflow
id: Alur kerja

en: Live
id: Langsung

en: Finished
id: Selesai

en: Chapter
id: Bab

en: File format
id: Format berkas

en: Current state
id: Posisi sekarang

en: Long text
id: Teks panjang

en: Choose a file
id: Pilih file
