Community Media Agenda (7.x-1.0-alpha3) - en to pl translation catalogue (28 entries)

en: Title
pl: Tytuł

en: Type
pl: Typ

en: Edit
pl: Edytuj

en: Weight
pl: Waga

en: edit
pl: edytuj

en: Import
pl: Importuj

en: Save
pl: Zapisz

en: View
pl: Widok

en: hours
pl: godziny

en: days
pl: dni

en: Start
pl: Początek

en: End
pl: Koniec

en: Role
pl: Rola

en: seconds
pl: sekundy

en: minutes
pl: minuty

en: Clear
pl: Wyczyść

en: Workflow
pl: Przepływ pracy

en: Video
pl: Wideo

en: Metadata
pl: Metadane

en: Finished
pl: Ukończono

en: File format
pl: Format pliku

en: live
pl: na żywo

en: Current state
pl: Bieżący stan

en: Workflow state
pl: Stan przepływu pracy

en: Start time
pl: Czas rozpoczęcia

en: Not started
pl: Nie rozpoczęte

en: Long text
pl: Długi tekst

en: Choose a file
pl: Wybierz plik
