Community Media Agenda (7.x-1.0-alpha3) - en to ro translation catalogue (19 entries)

en: Title
ro: Titlu

en: Type
ro: Tip

en: Edit
ro: Editați

en: Weight
ro: Greutate

en: Break
ro: Pauză

en: edit
ro: modifică

en: Save
ro: Salvare

en: View
ro: Afişează

en: hours
ro: ore

en: days
ro: zile

en: End
ro: Sfârşit

en: Role
ro: Rol

en: seconds
ro: secunde

en: Clear
ro: Elimină

en: Workflow
ro: Fluxul de lucru

en: Finished
ro: Finalizat

en: File format
ro: Formatul fişierului

en: Long text
ro: Text lung

en: Choose a file
ro: Alege un fișier
