Community Media Agenda (7.x-1.0-alpha4) - en to he translation catalogue (23 entries)

en: Title
he: כותרת

en: Type
he: סוג

en: Description
he: תיאור

en: Edit
he: עריכה

en: Weight
he: משקל

en: edit
he: עריכה

en: Import
he: יבוא

en: Save
he: שמירה

en: View
he: צפיה

en: days
he: ימים

en: Media
he: מדיה

en: Start
he: התחלה

en: End
he: סוף

en: Role
he: תפקיד

en: Clear
he: ניקוי

en: Workflow
he: תהליך עבודה

en: Video
he: וידאו

en: Live
he: חי

en: Finished
he: סיום

en: Start time
he: זמן התחלה

en: Long text
he: טקסט ארוך

en: End time
he: זמן סיום:

en: Choose a file
he: בחירת קובץ
