Community Media Agenda (7.x-1.0-alpha5) - en to az translation catalogue (13 entries)

en: Title
az: Başlıq

en: Type
az: Növ

en: Description
az: İzahat

en: Edit
az: Dəyiş

en: Weight
az: Çəki

en: edit
az: redaktə et

en: Import
az: İmport

en: Save
az: Saxla

en: View
az: Görünüş

en: Role
az: Rollar

en: Workflow
az: İş axını

en: Live
az: Canlı

en: Current state
az: Hazırki vəziyyət
