Community Media Agenda (7.x-1.0-alpha5) - en to lt translation catalogue (23 entries)

en: Title
lt: Pavadinimas

en: Type
lt: Tipas

en: Description
lt: Aprašymas

en: Edit
lt: Redaguoti

en: Weight
lt: Svoris

en: edit
lt: redaguoti

en: Import
lt: Importuoti

en: Save
lt: Saugoti

en: View
lt: Peržiūrėti

en: hours
lt: valandos

en: days
lt: dienos

en: Start
lt: Pradžia

en: End
lt: Pabaiga

en: Role
lt: Rolė

en: minutes
lt: minutės

en: Clear
lt: Išvalyti

en: Workflow
lt: Veikimas

en: Live
lt: Gyva

en: Finished
lt: Pabaiga

en: File format
lt: Failo formatas

en: Start time
lt: Pradžios laikas

en: Long text
lt: Ilgas tekstas

en: Choose a file
lt: Pasirinkite failą
