Community Media Theme (7.x-2.0-beta1) - en to ar translation catalogue (17 entries)

en: Home
ar: الرئيسية

en: Content
ar: المحتوى

en: Search
ar: بحث

en: Help
ar: المساعدة

en: Menu
ar: القائمة

en: Header
ar: الترويسة

en: Footer
ar: التذييل

en: Text color
ar: لون النص

en: Link color
ar: لون الروابط

en: You are here
ar: أنت هنا

en: First sidebar
ar: العمود الجانبي اﻷول

en: Base color
ar: اللون الأساسي

en: Search form
ar: استمارة البحث

en: Page top
ar: أعلى الصفحة

en: Page bottom
ar: أسفل الصفحة

en: Highlighted
ar: مبرز

en: Branding
ar: العلامة التجارية
