Community Media Theme (7.x-2.0-beta2) - en to tr translation catalogue (18 entries)

en: Home
tr: Ana Sayfa

en: Content
tr: İçerik

en: Search
tr: Ara

en: Help
tr: Yardım

en: Menu
tr: Menü

en: Header
tr: Üst bilgi

en: Footer
tr: Alt bilgi

en: Text color
tr: Yazı rengi

en: Link color
tr: Bağlantı rengi

en: You are here
tr: Buradasınız

en: First sidebar
tr: İlk kenar çubuğu

en: Second sidebar
tr: İkinci kenar çubuğu

en: Base color
tr: Temel renk

en: Search form
tr: Arama formu

en: Page top
tr: Sayfa başı

en: Page bottom
tr: Sayfanın altı

en: Highlighted
tr: Vurgulanmış

[ctx: date_nav]
en: Next
tr: Sonraki
