CMIS API (7.x-1.5) - en to fa translation catalogue (17 entries)

en: delete
fa: حذف

en: size
fa: اندازه

en: Delete
fa: حذف

en: Content
fa: محتوا

en: Value
fa: مقدار

en: Actions
fa: عملکردها

en: Cancel
fa: لغو

en: This action cannot be undone.
fa: این عمل برگشت‌پذیر نیست.

en: Name
fa: نام

en: Upload
fa: بارگذاری

en: type
fa: نوع

en: Error
fa: خطا

en: OK
fa: موافقت

en: Create content
fa: ایجاد محتوا

en: Property
fa: ویژگی

en: Query
fa: پرس و جو

en: author
fa: نویسنده
