CMIS API (7.x-1.5) - en to ur translation catalogue (7 entries)

en: delete
ur: حذف کریں

en: Delete
ur: حذف کریں

en: Content
ur: متن

en: Value
ur: قیمت

en: Cancel
ur: منسوخ کریں

en: This action cannot be undone.
ur: یہ عمل ناقابلِ واپسی ہے۔

en: Error
ur: خرابی
