CMIS API (7.x-1.6) - en to ar translation catalogue (17 entries)

en: delete
ar: حذف

en: Delete
ar: حذف

en: Content
ar: المحتوى

en: Value
ar: القيمة

en: Actions
ar: الإجراءات

en: Cancel
ar: إلغاء

en: This action cannot be undone.
ar: لا يمكن التراجع عن هذة العملية.

en: Name
ar: الاسم

en: Upload
ar: رفع

en: type
ar: النوع

en: Error
ar: خطأ

en: OK
ar: موافق

en: Create content
ar: أنشئ محتوى

en: Property
ar: الخاصية

en: Are you sure you want to delete %name?
ar: هل أنت متأكد من حذف %name ؟

en: Query
ar: استفسار

en: author
ar: مؤلف
