CMIS API (7.x-1.6) - en to nl translation catalogue (23 entries)

en: delete
nl: verwijderen

en: size
nl: grootte

en: Delete
nl: Verwijderen

en: Content
nl: Inhoud

en: Value
nl: Waarde

en: Actions
nl: Acties

en: Cancel
nl: Annuleren

en: This action cannot be undone.
nl: Deze actie kan niet ongedaan worden gemaakt.

en: Name
nl: Naam

en: name
nl: naam

en: Upload
nl: Uploaden

en: Error
nl: Fout

en: Create new folder
nl: Nieuwe map aanmaken

en: OK
nl: Ok

en: Folder name
nl: Mapnaam

en: Create content
nl: Inhoud aanmaken

en: Property
nl: Eigenschap

en: Are you sure you want to delete %name?
nl: Weet u zeker dat u %name wilt verwijderen?

en: author
nl: auteur

en: Local file
nl: Lokaal bestand

en: Run
nl: Uitvoeren

en: Create folder
nl: Map maken

en: Properties
nl: Eigenschappen
