CMIS API (7.x-1.6) - en to ro translation catalogue (18 entries)

en: delete
ro: șterge

en: size
ro: mărime

en: Delete
ro: Șterge

en: Content
ro: Conținut

en: Value
ro: Valoare

en: Actions
ro: Acțiuni

en: Cancel
ro: Anulare

en: This action cannot be undone.
ro: Această acţiune nu are cale de întoarcere.

en: Name
ro: Nume

en: Upload
ro: Încarcă

en: type
ro: tip

en: Error
ro: Eroare

en: Create content
ro: Creează conţinut

en: Property
ro: Proprietate

en: Are you sure you want to delete %name?
ro: Sunteți sigur că doriți să ștergeți %name?

en: Query
ro: Interogare

en: author
ro: autor

en: Properties
ro: Proprietăți
