Commons Message Notification Center (7.x-1.0-alpha2) - en to ar translation catalogue (6 entries)

en: Message
ar: الرسالة

en: Timestamp
ar: التوقيت الزمني

en: User
ar: المستخدم

en: User ID
ar: معرف المستخدم

en: Group ID
ar: معرف مجموعة

en: OK
ar: موافق
