Commons Message Notification Center (7.x-1.0-alpha3) - en to nl translation catalogue (17 entries)

en: Yes
nl: Ja

en: No
nl: Nee

en: Message
nl: Bericht

en: Settings
nl: Instellingen

en: Event
nl: Evenement

en: 1 hour
nl: 1 uur

en: Timestamp
nl: Tijdstip

en: User
nl: Gebruiker

en: User ID
nl: Gebruikers-ID

en: Group ID
nl: Groep-ID

en: OK
nl: Ok

en: 1 day
nl: 1 dag

en: Immediately
nl: Onmiddellijk

en: Notification settings
nl: Notificatie instellingen

en: 2 weeks
nl: 2 weken

en: Finished with an error.
nl: Beëindigd met een fout.

en: Message ID
nl: Bericht-ID
