Commons Message Notification Center (7.x-1.0-alpha3) - en to fa translation catalogue (19 entries)

en: Yes
fa: بله

en: No
fa: خیر

en: Message
fa: پیغام

en: Settings
fa: تنظیمات

en: Event
fa: رویداد

en: 1 hour
fa: ۱ ساعت

en: Timestamp
fa: الگوی زمانی

en: User
fa: کاربر

en: User ID
fa: شناسه کاربر

en: Group ID
fa: شناسه گروه

en: OK
fa: موافقت

en: 1 day
fa: ۱ روز

en: Immediately
fa: فورا

en: 1 week
fa: ۱ هفته

en: Notification settings
fa: تنظیمات اطلاع‌رسانی

en: 2 weeks
fa: 2 هفته

en: Finished with an error.
fa: با یک خطا پایان یافت.

en: Message ID
fa: شناسه پیغام

en: Send email notifications by default.
fa: بطور پیش‌فرض ایمیل اطلاع‌رسانی ارسال شود.
