CaptureMyPage (7.x-1.0) - en to gu translation catalogue (12 entries)

en: Title
gu: શિર્ષક

en: Content
gu: વિષયાર્થ

en: Yes
gu: હા

en: No
gu: નહિ

en: Settings
gu: સમાયોજન

en: Default
gu: મૂળભૂત

en: Fields
gu: ક્ષેત્રો

en: Width
gu: પહોળાઈ

en: Height
gu: ઊંચાઈ

en: Left
gu: ડાબે

en: Right
gu: જમણે

en: Image style
gu: ચિત્ર શૈલી
