Drupal CMS Bootstrap Blog (7.x-1.0-beta66) - en to nl translation catalogue (5 entries)

en: Title
nl: Titel

en: Body
nl: Inhoud

en: Tags
nl: Labels

en: Image
nl: Afbeelding

en: Attachments
nl: Bijlagen
