Glazed CMS Core (7.x-1.0-beta14) - en to az translation catalogue (6 entries)

en: Home
az: Baş səhifə

en: Title
az: Başlıq

en: Body
az: Tərkib

en: Content
az: Məzmun

en: Log in
az: Loqin

en: Log out
az: Çıxış
