Glazed CMS Core (7.x-1.0-beta24) - en to ne translation catalogue (7 entries)

en: Home
ne: गृह पृष्ठ

en: Title
ne: शीर्षक

en: Body
ne: मुख्य भाग

en: Content
ne: विषयवस्तु

en: Log in
ne: लग-ईन गर्नुहोस

en: Log out
ne: लगआउट

en: Main menu
ne: मुख्य मेनु
