Glazed CMS Core (7.x-1.0-beta28) - en to uk translation catalogue (19 entries)

en: Home
uk: Головна

en: Title
uk: Заголовок

en: Body
uk: Вміст

en: Content
uk: Вміст

en: Icons
uk: Іконки

en: Log in
uk: Вхід

en: Attachments
uk: Вкладення

en: Log out
uk: Вихід

en: Main menu
uk: Головне меню

en: -1 (Unlimited)
uk: -1 (Необмежено)

en: PHP memory limit
uk: Обмеження пам’яті PHP

en: Depending on your configuration, Drupal can run with a %memory_limit PHP memory limit. However, a %memory_minimum_limit PHP memory limit or above is recommended, especially if your site uses additional custom or contributed modules.
uk: Залежно від конфігурації Друпал може працювати з обмеженням пам’яті PHP рівним %memory_limit. Однак, рекомендовано встановити обмеження пам’яті PHP %memory_minimum_limit або вище, особливо якщо на сайті використовуються власні та внесені модулі.

en: Increase the memory limit by editing the memory_limit parameter in the file %configuration-file and then restart your web server (or contact your system administrator or hosting provider for assistance).
uk: Збільшіть обмеження пам’яті шляхом редагування параметра memory_limit в файлі %configuration-file, після чого перезавантажте свій вебсервер (або зверніться про допомогу до свого системного адміністратора чи хостінг-провайдера).

en: Contact your system administrator or hosting provider for assistance with increasing your PHP memory limit.
uk: За допомогою щодо збільшення обмеження пам’яті PHP зверніться до свого системного адміністратора чи хостінг-провайдера.

en: Elements
uk: Елементи

en: The <em>Main</em> menu is used on many sites to show the major sections of the site, often in a top navigation bar.
uk: <em>Головне</em> меню використовується на більшості сайтів для доступу до його основних розділів і найчастіше знаходиться у верхній навігаційній панелі.

en: Basic page
uk: Проста сторінка

en: Use <em>basic pages</em> for your static content, such as an 'About us' page.
uk: <em>Прості сторінки</em> використовуються для розміщення незмінюваного вмісту на кшталт сторінки 'Про нас'.

en: Footer menu
uk: Меню нижнього колонтитулу
